Кращі тарифи на підключення інтернету

Опубликовано: 23.11.2023

Кращі тарифи на підключення інтернету

Для мільйонів людей в нашій країні важливо мати якісний доступ до всесвітньої мережі. Це не тільки один із способів спілкування, але й ресурс, який дозволяє виконувати величезну кількість різноманітних дій. Багатьом користувачам потрібно провести інтернет в Києві для роботи, навчання, перегляду фільмів, пошуку важливої інформації, обробки різноманітних документів. Для цього необхідно мати якісний зв’язок, який буде працювати швидко, без зависань і відключень. Забезпечити виконання цих умов може інтернет-провайдер UTELS, послугами якого в столиці вже користуються тисячі абонентів.

Підключення від UTELS плюси

Стати абонентом УТЕЛС не складно, особливо, якщо багатоквартирний будинок вже підключений до мережі цього провайдера. На інтерактивній карті на сайті компанії вказані всі адреси, за якими вже проведено інтернет від цієї компанії.

Підключення від UTELS

Подати заявку можна безпосередньо на сайті, попередньо ознайомившись з тарифами, які пропонуються новим абонентам:

  • Ekonom, без додаткових опцій і швидкістю до 50 Мбіт/с;
  • Standart, який відрізняється від тарифу Ekonom кількістю доступних Мбіт/с 100;
  • Premium, з ширшими можливостями, включаючи статичний IP адресу, а також пакет “Premium + HD” з доступом до великої кількості телевізійних каналів;
  • Gigabit на 1Гбіт та всіма опціями пакету Premium.

Останні два тарифи надають можливість стати абонентом UTELS, підключивши інтернет з використанням волоконно-оптичного кабелю по технології GPON. 

Це найсучасніше рішення, яке забезпечує безперебійну роботу в мережі незалежно від наявності в мережі електронапруги. Для забезпечення виконання цієї умови провайдер встановлює на активному обладнанні АКБ, які дозволяють працювати в мережі до 18 годин. Своєчасний моніторинг і заміна цих елементів створює оптимальні умови для використання інтернету в складних умовах, пов’язаних з аваріями в електромережах і в інших випадках відключення світла.

Читайте:  Лучший Молотый Кофе: Исключительное Кофейное Искусство в Каждой Чашке!

Який тариф вибрати, вирішує абонент в залежності від його потреб:

  • Економ чи Стандарт підходить для клієнтів UTELS, які користуються соціальними мережами, отримують і відправляють електронну пошту.
  • Преміум, Гігабіт це оптимальний варіант для абонентів, яким потрібно отримувати чи передавати великі обсяги даних, проводити прямі ефіри, активно навчатися, завантажувати великі програмні файли, переглядати фільми онлайн у високій якості, ставити на паузу прямі ефіри, зберігати улюблені телепередачі в архіві.

Кожен абонент отримує не тільки якісний безлімітний інтернет, але й ефективну онлайн підтримку для вирішення будь-яких питань, пов’язаних з роботою мережі і усуненням проблем з її функціонуванням.

Стати клієнтом UTELS можуть не тільки приватні особи, але й бізнес, для якого провайдер має багато вигідних пропозицій. На сайті https://utels.ua/for-business/internet можна ознайомитись з актуальною інформацією, яка допоможе підібрати вигідний тариф і скористатися додатковими послугами, які пропонуються для бізнесу.

Вибирайте провайдера, який гарантуватиме якісний зв’язок, вигідні тарифи, надаватиме цілодобову підтримку і створить максимально комфортні умови для роботи і відпочинку з використанням всесвітньої павутини.

Вам понравилась статья? Поделитесь пожалуйста с друзьями ;)

0 0 голоса
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии