Лазерний далекомір

Опубликовано: 21.02.2024

Застосування такого інструменту, як лазерний далекомір, стало запорукою підвищення ефективності виконуваних пострілів на будь-які, в тому числі й віддалені дистанції. Сучасні стрільці, будь то мисливці, спортсмени, силовики, а також рибалки, моряки та інші користувачі мають можливість визначити дистанції до спостережуваного об’єкта з похибкою 0,5-1 метра. І це незалежно від погодних умов або часу доби, пристрій чудово допомагає в будь-яких ситуаціях, що є важливим, зокрема під час рятувальних та пошукових робіт.

Яким повинен бути якісний лазерний далекомір

Що забезпечує точність пострілу? Новачок відразу ж вказуватиме на гостроту зору, міцність руки та інші фізичні параметри людини. Це вірно, але цього мало. Необхідний баланс між мисливцем та представником фауни, у якого гострота зору значно вища, а швидкість руху просто недосяжна. Тому важливо мати додатковий інструментарій, серед якого обов’язково повинен бути лазерний далекомір, що дозволяє:

  • оцінити дистанцію від стрільця до об’єкта;
  • аналізувати на основі балістичних даних рівень похибки;
  • налаштовувати прицільну сітку;
  • вимірювати кут нахилу та інші фактори, що впливають на точність ураження цілі.

Для роботи та вимірювань на нерівній поверхні чудово підійде лазерний далекомір, здатний працювати на основі компенсації кутових параметрів з дворежимною дією.

На що звернути увагу під час вибору лазерного далекоміра

При виборі відповідного варіанту слід обов’язково звернути увагу на наявність наступних якісних характеристик:

  • Ступінь точності показників — як вже було сказано, сучасні пристрої мають похибку до 0,5 метра. Мінімальна відстань вимірювань починається з 5 сантиметрів, багато моделей вказують дистанцію в кілометрах.
  • Зручність та простота управління — інтуїтивно зрозумілий інтерфейс є запорукою успішної експлуатації, новітні зразки керуються всього однією кнопкою.
  • Автономна робота за рахунок батарейок дозволяє працювати з лазерним далекоміром протягом тривалого часу, також цьому сприяє індикатор заряду, функція автоматичного вимкнення, мінімальне споживання енергії та ін.
  • Ударостійкий, водонепроникний, герметичний корпус — можна експлуатувати прилад при будь-яких погодних умовах, на водяному середовищі, під час морських подорожей, в бойових умовах.
  • Наявність режиму дощу та туману забезпечують чистим і якісним зображенням за рахунок ігнорування крапель вологи та димки. Тобто стрілок не має жодних шансів на невлучання.
Читайте:  Кому доверить печать книг

Серед важливих якостей повинна бути компактність, легкість та ергономічність лазерного далекоміра, таким чином мінімізується рівень фізичного навантаження при експлуатації, зберіганні та транспортуванні приладу. Більшість виробників роблять акцент на використанні легких, композитних матеріалів, що мають мінімальну вагу та антикорозійні властивості. Перераховані фактори не вичерпують усіх якостей, які слід вивчити перед покупкою такого важливого інструменту, що забезпечує точність та високі результати на полюванні та в інших умовах. Розібратися в них допоможе професійний консультант інтернет-магазину «Профоптика», який також допоможе підібрати відповідний варіант лазерного далекоміра відповідно до поставлених завдань та фінансових можливостей покупця. Процес оформлення займає мінімум часу, а доставка в будь-який регіон України здійснюється протягом 2 днів.

Вам понравилась статья? Поделитесь пожалуйста с друзьями ;)

0 0 голоса
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии