Різноманіття пінополістиролу в інтернет-магазині «Будінмаг»

Опубликовано: 30.10.2023

Використання для тепло- та звукоізоляції у приміщеннях різноманітного типу, екологічна чистота, поміркована вартість – переваги, які отримує покупець, вирішивши придбати сучасний, надійний і доступний будівельний матеріал. Виготовлення пінополістиролу відбувається за технологією наповнення газом гранул стиролу. Завдяки цьому утримується тепло. Екологічно чистий пенополистирол можна вигідно купити в інтернет-магазині «Будінмаг». Продукцію представлено в достатньому асортименті, що дає змогу виконати широкий спектр будівельних робіт.

Пінополістирол

Характеристики та властивості будівельного матеріалу

Пінополістирол не вбирає вологу. Цим пояснюється його потрібність у різних сферах будівництва та ремонту. Порівняно з мінеральною ватою матеріал краще зберігає тепло. Компоненти, що входять до складу, хімічно інертні до будівельних сумішей, клею, цементу, спирту, лакофарбового розчину. Значною перевагою є те, що матеріал не виділяє токсинів, тому успішно використовується у спальнях, вітальнях, дитячих кімнатах. Усі, хто перебуває у приміщенні, не відчувають дискомфорту.

Використання пінополістиролу

Завдяки властивостям і характеристикам будівельний матеріал застосовується для:

  1. Утеплення поверхонь: стін, стелі, підлоги.
  2. Спорудження бетонної чи цегляної стіни, фундаменту, залізобетонного перекриття у вигляді незнімної опалубки.
  3. Захисту ґрунту від промерзання під час будівництва автомобільної магістралі.
  4. Ізоляції комунікацій для інженерних споруд і трубопроводів.
  5. Обладнання холодильних приміщень.

Виробники пропонують два типи пінополістиролу – звичайний та екструдований. Різниця між двома різновидами матеріалу полягає в технології виробництва. Екструдований тип отримують у результаті проходження заготовки через спеціальну форму. На відміну від звичайного аналогу, цей матеріал набуває більшої стійкості до вологи та механічних навантажень, а також щільності.

Обробка пінополістиролу

На поверхню матеріалу потрібно наносити захисне покриття. Інакше він швидко втратить свої властивості та структуру. Для оздоблення використовують штукатурку, фарбу. Зовнішнє покриття підвищує стійкість матеріалу до вологи, вогню, перепадів температури, сонячних променів.

Читайте:  Виды и характеристики трубопроводной арматуры

Щоб купити цей та інші будматеріали, достатньо звернутися до інтернет-магазину «Будінмаг». Фахівці пропонують вигідну вартість, широкий асортимент пінополістиролу та допоможуть вибрати найкращий варіант.

Вам понравилась статья? Поделитесь пожалуйста с друзьями ;)

0 0 голоса
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии