Стіл для офісу: яким він має бути

Опубликовано: 15.11.2023

Для того, щоб співробітникам було комфортно працювати, їм потрібні зручні меблі, зокрема столи. Столи для персоналу зазвичай мають просту конструкцію. Для зберігання речей та під оргтехніку використовуються додаткові приставні елементи або викочування.

Якщо співробітнику необхідно користуватися комп’ютером, його стіл повинен бути пристосований для встановлення системного блоку та зручного розташування клавіатури. Для ноутбуку звичайного столу цілком достатньо. Бажано, щоб висота робочого столу в офісі https://mebeloffice.com.ua/index.php?categoryID=3 могла регулюватися під характер роботи та зріст співробітника.

Основні критерії вибору робочого столу для офісу

Потрібно звертати увагу на такі моменти:

Спеціалізація. Паперова робота, робота з комп’ютером та оргтехнікою, потребують широкої стільниці. Для співробітників кол-центру не потрібна велика робоча зона, зате потрібні перегородки. Для ресепшен потрібні конструкції з дворівневими стільницями
Ергономічність. Важливо заздалегідь скласти схему розміщення меблів, щоб визначитися з розмірами окремих предметів.

Особливості конструкції. Від сфери діяльності працівників залежить вибір додаткових елементів для столів, які будуть лише на користь.

Колір та дизайн. Орієнтуватись при покупці слід на інтер’єр офісу. Переважно моделі зі світлими стільницями близькими до тонів натурального дерева. Високо котирується у ділових інтер’єрах сіро-біла палітра, а також суворі темні тони.

Важливо, щоб стіл був виготовлений з міцного і надійного матеріалу, який не стане непридатним через пару років експлуатації.

Стіл для офісу
Додаткові нюанси: куди дивитись

Мінімальна допустима товщина панелей офісного столу – 18 мм: це забезпечить йому задовільну зносостійкість. Загалом варто вибирати стіл, керуючись принципом «чим товстішим, тим краще»: якщо товщина його панелей буде не менше 40 мм, стіл прослужить довго і надійно.

Читайте:  Покрытия для теплого пола: что выбрать, чтобы было безопасно, эффективно и практично

Найчастіше для покриття стільниці використовується ламінат або штучний шпон (при цьому ламінат вважається більш міцним). Купуючи стіл, треба не забути ретельно оглянути всі його крайки: важливо, щоб їх не можна було віддерти нігтем і щоб на них не було слідів клею.
Сучасний офісний стіл можна виготовити у формі будь-якої геометричної фігури: квадрат, коло, овал, прямокутник. Також він може бути виконаний в оригінальній формі із напівкруглим вирізом. Крім того, в офісі з абсолютно будь-якою архітектурою чудово виглядають кутові столи.

Вам понравилась статья? Поделитесь пожалуйста с друзьями ;)

0 0 голоса
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии