Сучасний та стильний французький дизайн у розетках та вимикачах Schneider Electric

Опубликовано: 25.06.2024

Розетки та вимикачі Schneider Electric — відомого французького бренду, завжди відрізняються неперевершеними дизайнерськими рішеннями, іноді лаконічним,але завжди акуратним оформленням, а також максимальною безпекою та надійністю у використанні. Довгий час популярною лінійкою бренду була Unica, проте нещодавно їй на заміну прийшла оновлена ​​Unica New, яка, як і вся продукція виробника, адаптована під сучасні вимоги користувачів. Більш того, всі останні колекції виробника отримали окремі направлення, призначені для забезпечення автоматизації із застосуванням системи розумного будинку.

Багато колекцій бренду мають ще одну важливу особливість — взаємозамінність елементів. Оглянувши фото рамок для розеток та вимикачів Schneider Electric можна помітити, що їх можна міняти, підбираючи варіанти, які найбільше підходять під інтер’єр будь-якого з приміщень.

Розетки та вимикачі Schneider Electric фото

Переваги продукції Schneider Electric

Розетки та вимикачі з каталогу Schneider Electric мають цілу низку особливостей і переваг:

 • Доступна можливість зміни конфігурації одноклавішних вимикачів, переробивши їх за допомогою пружини в кнопкові варіанти.
 • Передбачається можливість індикації білого за допомогою вбудованого модуля підсвічування.
 • Легкий та швидкий монтаж, які не потребують наявності спеціальних навичок. Досягається подібний ефект за допомогою розробки спеціальної конструкції механізму.
 • Допускається застосування у поєднанні із системою розумного будинку за допомогою різних спеціалізованих додатків.
 • Сумісність пристроїв із KNX.
 • Здійснення фіксації пристроїв за допомогою клацання в спеціальні системи.
 • Модульність ряду пристроїв дає можливість поєднувати їх із розетками System+. Це забезпечує можливість створення низки конфігурацій для облаштування робочого простору.
 • Естетичні та ергономічні подовжувачі.
 • Широке застосування швидкозатискних клем. Це дозволило здешевити продукцію бренду, що випускається, на 3% в порівнянні з обладнанням, яке оснащується гвинтовим затиском.
 • Є розетки зі шторками, які забезпечують надійний захист користувача від випадкового контакту з токоведущими елементами, навіть у випадках, коли демонтовано лицьову панель.
Читайте:  Дом престарелых в Киеве: выбор заботы и поддержки

Наявність таких переваг продукції робить її дуже популярною як у побуті, так і на комерційних об’єктах.

Деякі особливості розеток та вимикачів Schneider Electric за відгуками користувачів

Практично весь модельний ряд розеток і вимикачів Schneider Electric має деякі додаткові особливості, які відрізняють продукцію бренду від конкурентів:

 • Виробництво продукції виключно за міжнародними стандартами якості ISO, а також з активним використанням сучасних рішень та технологій. Це дозволяє поєднувати інноваційність, ергономічність та стильні дизайнерські рішення.
 • Задня частина пристроїв має компактнішу форму, що дозволяє збільшити міцність супорта. Таким чином, вдається продовжити термін експлуатації електрофурнітури.
 • Є спеціальний технологічний отвір для корекції положення супорта без попереднього демонтажу пристрою. Таким чином завжди можна виправити його розташування при виявленні складнощів.
 • Рамка та супорт розташовуються “один до одного”, що дозволяє проводити монтаж з високими показниками зчеплення.
 • Простий демонтаж механізму — відкрутити всі кріплення можна за допомогою спеціальних отворів, що повністю виключає можливість пошкодження виробу при знятті.
 • Вбудована система «ластівчин хвіст» для комфортного та швидкого вирівнювання компонентів відносно один одного.

У каталозі розеток та вимикачів Schneider Electric представлені цілі окремі лінійки, використання яких дозволяє зберігати єдиний стиль дизайну приміщення. З огляду на високу якість продукції, тривалість її експлуатації та високі показники безпеки — вибір такого варіанта стане оптимальним рішенням для будинку, квартири чи комерційного об’єкту.

Вам понравилась статья? Поделитесь пожалуйста с друзьями ;)

0 0 голоса
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии