Як працює сітка затіняюча та для чого вона потрібна

Опубликовано: 17.11.2023

Сучасна екологічна ситуація вносить суттєві зміни до способу ведення агрогосподарства. На рослини згубно впливає те. что кожного року збільшується рівень ультрафіолету — сонячних днів стає надто багато, зростає також інтенсивність випромінювання. Але метод боротьби з цими неприємностями вченими давно вигаданий, і він є дуже ефективним! Досить велику популярність у Європі та в інших місцях має сітка затіняюча. Цей виріб призначений для вирішення великої кількості проблем.

сітка затіняюча
Плюси сітки, що затіняє

У порівнянні цього покриву з іншими агропромисловими товарами, рекомендованими для оберігання рослин, вона має незаперечні переваги:

  • Мінімальна вага, сонцезахисне полотно дуже зручне в плані логістики, що значно полегшує його транспортування.
  • Має тривалий термін експлуатації (від 4 до 7 років). За рахунок свого складу матерія прослужить дуже довгий час, не вимагаючи до себе особливої уваги та турботи.
  • Значний коефіцієнт стійкості до розтягування та розривів. Переплетення ниток витримує будь-які критичні ситуації.
  • Не виділяє токсинів та хімікатів. Покпці будуть здивовані здивовані, що цей винахід максимально нешкідливий для атмосфери, адже навіть при найвищих температурах, виріб не виділяє жодних випарів.

Представлений великий асортимент. Відмінна частина в відсотках, що відрізняються, від сонця і ультрафіолетових шкідливих променів.

Розсіювання та уповільнення повітряних та сонячних потоків. Правильно підібрана комірчаста тканина чудово коригує природні агресори для порятунку та благополучного подальшого вирощування рослин.

Сітка для затінення — чудовий результат

Захисна сітка – універсальний міцний матеріал, виготовлений із поліетилену високої якості. Полотно гнучке, еластичне, не бояться вологи. Виготовляється різних розмірів, форм та кольорів. Має низьку парусність і може використовуватися в районах з сильними вітрами.

Якісна сітка затіняюча купити яку — це хороша ідея, є незамінною, коли потрібно скоротити інтенсивність сонячного світла. Вузлове плетіння поліетилену високої густини дає відмінний захист від ультрафіолетових променів. Вироби пропонуються з різним ступенем затінення від 37% до 80%. Вона підходить для використання в якості навісу для захисту рослин не тільки від опіків, а й від граду та птахів. Використовується для вирощування кавунів, динь, огірків, томатів та затінення теплиць.

Читайте:  MONOLITH-DEVELOPMENT: перспективы инвестиций в курортную недвижимость
Вам понравилась статья? Поделитесь пожалуйста с друзьями ;)

0 0 голоса
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии